Dzień Kobiet to święto szczególne, obchodzone w różnych kulturach zawsze w uroczysty, sposób. Z tej okazji młodzież z Zespołu Szkół zaprezentowała montaż słowno - muzyczny” Kwiaty dla Seniorek” w Domu Dziennego Pobytu Senior-Wigor w Strzegomiu.


           To już kolejne spotkanie z nestorami w ramach programu „ Młodzież i seniorzy- razem działać raźniej”, którego pomysłodawczynią  jest Pani Renata Mikołajewicz-Gołąb.
           Dziewczęta z klasy III Technikum Handlowego zaprosiły seniorów w wędrówkę poprzez wieki, począwszy od Adama i Ewy, Starożytność, Średniowiecze do czasów współczesnych- prezentując różnotematyczne scenki wcieliły się w różne postaci.
           Ponadto maturzyści Emilia Stempin i Mateusz Karcz z klasy IV Ekonomiczno-Górniczej oraz Ewa Król z klasy  III  Technikum Handlowego zaprezentowali angielskie piosenki „ Nothing breaks like a heart” i „ You’re a woman”
Po części artystycznej młodzież rozdała wszystkim Paniom kartki z życzeniami z okazji 8 Marca.
           Dużo radości przysporzyło wszystkim wspólne zaśpiewanie karaoke znanych polskich przebojów „ Bo z dziewczynami”  J. Połomskiego i „ Gdzie ci mężczyźni”  D. Rinn.