foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"
To już kolejny rok społeczność Zespołu Szkół w Strzegomiu  uczestniczy w Dniach Bezpiecznego Internetu.  W tym roku w ramach lekcji bibliotecznych „ Bezpieczeństwo w sieci- jak uniknąć internetowych zagrożeń?” przypominano młodzieży o 13 zasadach bezpieczeństwa.

Tegoroczne DBI przebiegało pod hasłem "Działajmy razem"  dlatego też  uczniowie Zespołu Szkół  wyruszyli  do  Przedszkola nr 3 w pięknych strojach bajkowych postaci. Kamila Ogryzek, Aneta Walczak, Radek Telka, Maciek Zemla i Bartek Kruk z klas III TH i II TI pod opieką pani Małgorzaty Kossak postanowili po raz trzeci przedstawić przedszkolakom zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Dzieci miały szansę poprzez zabawę dowiedzieć się czym tak właściwie jest Internet i do czego może on służyć. Na koniec oglądnęły przedstawienie profilaktyczne dotyczące zawierania znajomości przez Internet.

Dzień Bezpiecznego Internetu  ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Zespół Szkół  już po raz IV uczestniczy aktywnie w tej akcji, która od 2004 roku w 45 krajach na świecie, w tym również w Polsce, była dotychczas obchodzona trzynastokrotnie.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: POROZMAWIAJ

Porozmawiaj online

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.