foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"
Dziś odbyło się szkolenie dla nauczycieli z naszej szkoły, szkoły z Żarowa i kilku szkół świdnickich z obsługi platformy LNU do nauki programowania oraz pierwsze warsztaty z programowania w języku Python. Szkolenie miało miejsce w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 35.

Przypomnijmy, że nasi nauczyciele (3 pełne licencje) i uczniowie mający już pełne licencje (75) mogą korzystać z platformy LNU podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych w szkole, jak również w domu i praktycznie każdym miejscu gdzie się znajdą. Dostęp do platformy LNU jest bowiem 24h/dobę.

Nauczyciele biorący udział w szkoleniu to: mgr inż. Marcin Konieczny, mgr Piotr Cichoń oraz mgr Piotr Rudnicki. Warsztaty poprowadził przedstawiciel LNU. Kolejne szkolenie jest zaplanowane pod koniec miesiąca października.

https://edukacja.lnu.org.pl/

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: POROZMAWIAJ

Porozmawiaj online

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.