foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019-11-07-dziennikarstwo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019-11-07-dziennikarstwo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


Uczniowie Zespołu Szkół w Strzegomiu w ramach projektu „Moja i twoja historia-ocalić od zapomnienia” zostali zaproszeni do udziału w warsztatach dziennikarskich. Zajęcia prowadzone są przez dziennikarzy Radio Strzegom 24. W ramach warsztatu planowane są 18 godzin w trzech modułach.

Inauguracja projektu odbyła się 6.09.2019 w Pałacu w Morawie wspólnym międzypokoleniowym spotkaniem, w siedzibie fundacji św. Jadwigi. Stało się ono również okazją do spotkania seniorów i odbycia wspólnych rozmów. Zajęcia integracyjne z durzą dożną humoru poprowadzili  Leonard Jakuszczonek,  Adrian Pietraszek, łamiąc w ten sposób powstałe na bazie stereotypów bariery drzemiące w obydwu grupach.

Ważnym aspektem projektu były warsztaty edukacyjne dotyczące pracy dziennikarstwa radiowego, które odbył się 10-11-12.09.2019na terenie Centrum Aktywności  Społecznej „Karmel” w Strzegomiu. Warsztaty poprowadził Adrian Pietraszek przekazując praktyczną wiedzę dziennikarską oraz przeprowadził ćwiczenia z dykcji i pracy z głosem.

ASOS w Morawie to nie tylko zdobywanie wiedzy. W ramach programu w przyjemnej atmosferze seniorzy i młodzież będą nabywać nowe, praktyczne umiejętności i aktywnie oraz ciekawie spędzą czas. Finałowe spotkanie zaplanowane jest na 16.10.2019. Z niecierpliwością czekamy na efekty – audycje radiową, którą młodzież ma przygotować pod czujnym okiem profesjonalnych radiowców.
{gallery}2019-11-07-dziennikarstwo{/gallery}

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.