foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"


Klasa I WZa wraz z wychowawczynią Moniką Kozłowską w ramach integracji klasy i Dnia Chłopaka wyjechała do świdnickiego kina CINEMA. Po projekcji filmu „ 25 lat niewinności” uczniowie klasy zostali uroczyście przyjęci do społeczności szkolnej.

Panie wicedyrektor Dorota Sozańska i kierownik kształcenia zawodowego Halina Fitas  pasowały  każdego ucznia słowami : Witamy Cię w gronie uczniów i życzymy osiągania samych sukcesów szkolnych oraz pomyślności w życiu osobistym. Pamiętaj ! Ile praw, tyle obowiązków! Każdy z uczniów otrzymał dyplom, jako dowód złożonego ślubowaniaJ Koleżanki z klasy przygotowały dla wszystkich, a zwłaszcza męskiej części klasy słodki poczęstunek. W opinii młodzieży pierwsza wycieczka klasowa bardzo udanaJ Uczniowie w drodze powrotnej planowali kolejny wyjazd klasowy.

Dorota Sozańska

wicedyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2021 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.