foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"


Michał Pawlica
i Borys Cieciński to uczniowie klasy III Technikum Informatycznego, którzy odnoszą wspaniałe sukcesy w sporcie.  Obydwaj trenują w wyciskaniu sztangi leżąc i choć traktują to jak hobby, pasję i sposób na  odreagowanie codziennych stresów, to niewątpliwie mają się już czym pochwalić.

Michał trenuje już od czterech lat, a jego liczne tytuły i sukcesy mówią same za siebie. Dowody?- proszę bardzo:

- tytuł wicemistrza Polski do lat 16 w kategorii 74 kg w wyciskaniu leżąc klasycznym,

- tytuł wicemistrza Śląska w juniorach do lat 16 w kategorii 74 kg,

- tytuł wicemistrza Małopolski w juniorach do lat 18

- III miejsce w Pucharze Polski w Kielcach w kategorii do 93 kg

Robi wrażenie, prawda? Michał to jeden z najlepszych uczniów w Zespole Szkół (w ubiegłym roku szkolnym druga średnia w szkole!), człowiek wielu pasji i talentów, który z sukcesami realizuje się także sportowo. Jednak, jak sam mówi, traktuje wyciskanie jak hobby, relaks, a nie jak plan na życie. Ale co będzie w przyszłości? Zobaczymy i trzymamy kciuki.

W tej samej dyscyplinie pierwsze sukcesy odnosi także Borys Cieciński, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, również uczeń klasy III TI. W sierpniu wziął udział w Integracyjnych Zawodach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz Otwartych Mistrzostwach Śląska  w Bielsku Białej, gdzie zajął II miejsce w kategorii Juniorów do lat 18.

Zarówno Michał, jak i Borys trenują pod okiem Pana Marka Rydwańskiego, który z pewnością jest z nich bardzo dumny. Brawo, chłopaki, wyciskajcie coraz więcej i zdobywajcie kolejne tytuły, a ja z przyjemnością będę o nich pisać na stronie internetowej naszej szkoły.

Anna Spychalska

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.