foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

MiniaturkaAkcja Zespołu Szkół w Strzegomiu trwa już 13 lat i nawet pandemia nie jest wstanie nas zatrzymać. Dzięki zaangażowaniu pracowników Przedszkola nr 3 „Zielony Zakątek”, Przedszkola nr 4 „Pszczółki Mai” i naszej determinacji pierwsze w tym roku zdalne spotkania z przedszkolakami odbyły się w dniach 3, 4 oraz 11 grudnia 2020 roku.

Młodzież przygotowała zagadki, które były rozgrzewką przed opowieścią o Myszce Franciszce autorstwa Agaty Widzowskiej-Pasiak. Okazało się, że dzieci potrafią czarować i zmieniły nasze uczennice w zwierzątka z bajki. W rolę małej myszki wcieliła się Wiktoria Zwierzchowska, mamą myszką była Patrycja Cajs, a narratorem Pani Małgorzata Kossak. Na szczęście, pod koniec spotkania czarodzieje okazali się łaskawi i przywrócili dziewczętom dawną postać.

Prace przygotowawcze młodzieży odbywały się także za pośrednictwem Internetu. Pomimo braku bezpośredniego kontaktu, który dla dzieci jest bardzo ważny, zaskoczył i ucieszył nas entuzjazm maluszków z Zielonego Zakątka i Pszczółki Mai. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i wspólnej zabawy.

Dziękuję za pomoc Pani Klaudii Rucińskiej i Pani Ewie Kular-Michaluk - wspaniale się z Wami pracuje.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.