foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

„Gdy cztery lata temu kupowaliśmy bilet na ten statek, nie wiedzieliśmy jak piękny będzie to rejs. Podróż przez oceany była pełna stresu, porażek, niejeden z nas wypadł za burtę, ale z drugiej strony był to czas pełen radości i beztroski. Dziś wiemy, że byliście jasnym światłem latarni, które zawsze wskazywały nam właściwy cel i kierunek...”

- takimi słowami żegnała młodzież Zespołu Szkół w Strzegomiu dyrekcję szkoły, wychowawczynie oraz „wirtualnie” całą kadrę szkolną podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021, które miało miejsce 30 kwietnia 2021. Uroczystość odbyła się w dwóch turach – dla każdej klasy osobno, w pełnym reżimie sanitarnym, przez co była skromniejsza niż zwykle. W tym roku szkołę ukończyło 40 osób: 23 uczniów technikum informatycznego oraz 17 technikum handlowego. Wychowawczynie klas: pani Laura Rychlik (IV TI) i pani Katarzyna Zator (IV TH) ze łzami w oczach przyjmowały od swoich wychowanków kwiaty i podziękowania za wspólne cztery lata. Cieszy nas fakt, że mimo specyficznych warunków, w jakich przyszło się uczyć naszej młodzieży osiągnęliśmy 100 procentową zdawalność i wszyscy szczęśliwie dobili do brzegu. Na osłodę trudnego czasu pandemii Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców ufundowali dla wszystkich uczniów pamiątkowe medale ukończenia szkoły oraz dyplomy. Grawer na szkle długo nie pozwoli zapomnieć o wspólnych chwilach spędzonych w murach naszej placówki. Na najlepszych czekały nagrody książkowe. Już dziś trzymamy kciuki za maturzystów i życzymy naszym absolwentom jeszcze wielu wspaniałych podróży przez ścieżki życia już poza naszą szkołą.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2021 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.