Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Kolejny rok akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem " za nami. Od wielu lat dzięki pomocy, zaangażowaniu i życzliwości uczniów, nauczycieli i przyjaciół Zespołu Szkół w Strzegomiu zorganizowaliśmy Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka Salvator w Wałbrzychu.

Każde z 28 dzieci otrzymało bon podarunkowy do sklepu określonego w liście do Świętego Mikołaja oraz paczkę słodyczy. Od rana dzieci czekały na przyjazd Mikołaja i wolontariuszy z Zespołu Szkół. Przygotowały piękny program artystyczny i słodki poczęstunek. Po części oficjalnej młodzież szybko zintegrowała się, rozmawiała w podgrupach i grała w gry planszowe. Atmosfera jak co roku była serdeczna i świąteczna. Na koniec dzieci pożegnały Mikołaja i pomocników zapraszając nas serdecznie za rok.

W imieniu organizatorów chcieliśmy podziękować Burmistrzowi Strzegomia Zbigniewowi Suchycie  za udostępnienie autokaru na wyjazd, Parafii Rzymskokatolickiej pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej oraz Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu za umożliwienie zbiórek, Firmie ARYZTA Polska Strzegom za dary dla dzieci. Dyrektorowi Robertowi Wójtowiczowi, pracownikom i młodzieży z Zespołu Szkół za bezinteresowną pomoc i wielkie serce.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0340643
DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj1211
W tym tygodniuW tym tygodniu4440
W tym miesiącuW tym miesiącu21842
Wszystkich wizytWszystkich wizyt340643
Twoje IP: 44.192.44.30
Zalogowanych teraz: 3
Gości online: 7


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.