Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


21 listopada 2023 w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy odbył się XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Świdnicy. Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze szkół średnich powiatu świdnickiego, którzy prezentowali wybrane utwory znanych amerykańskich i angielskich piosenkarzy.

Jury konkursu, w którego składzie byli reprezentanci wydawnictw Pearson, Oxford oraz znany youtuber KeZu, wyłoniło zwycięzców oraz przyznało wyróżnienia dla uczniów z Zespołu Szkół w Strzegomiu: Sofii Burlaki, Katarzyny Bondarowskiej  i Sebastiana Kramarza. Sytuacja była niezwykła, ponieważ pierwszy raz w historii konkursu wszyscy reprezentanci jednej szkoły zostali wyróżnieni za wysoki poziom prezentowanych utworów. Opiekunkami strzegomskich wykonawców, były Panie: Renata Mikołajewicz-Gołąb i Renata Świderska-nauczycielki języka angielskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z Festiwalu.


Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0246604
DzisiajDzisiaj66
WczorajWczoraj699
W tym tygodniuW tym tygodniu765
W tym miesiącuW tym miesiącu2498
Wszystkich wizytWszystkich wizyt246604
Twoje IP: 3.236.223.106
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 7


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.