foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"
31 maja społeczność naszej szkoły świętowała jeden z najprzyjemniejszych dni w roku : Dzień Dziecka. Wprawdzie nasze „dzieci” są już duże, a większość to nawet dorośli, jednak zupełnie nie przeszkadzało to w zorganizowaniu wspólnej radosnej zabawy na szkolnym orliku.

W tym roku Samorząd Szkolny przygotował turniej gry w siatkówkę, w którym wzięło udział 7 drużyn z klas: 1 TH, 1TI, 2TI, 2TH, 3IG, 3 TH oraz drużyna nauczycieli. Tak, tak! Nasi nieustraszeni pedagodzy stanęli na wysokości zadania i dzielnie walczyli z młodzieżą o miejsce na podium, a nie było to nie lada wyzwanie.  Przed meczami wszystkie drużyny egzotycznymi rytmami Zumby rozgrzała nasza niezastąpiona Oliwia Bodziany z klasy II TH, która zadbała o giętkość bioder, kolan oraz nadgarstków naszych zawodników.

Turniejowi towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, muzyka oraz zapach grillowanych kiełbasek, którymi częstowali się wszyscy uczestnicy Dnia Dziecka. Zgromadzona publiczność z zaciekawieniem obserwowała postępy w meczach oraz kibicowała zawodnikom i zagrzewała ich do walki, co ostatecznie doprowadziło do zwycięstwa klasę II TI. Drugie miejsce wywalczyła klasa III IG, natomiast trzecie miejsce przypadło ex aequo klasie 1 TI i drużynie nauczycieli: Ilonie Dobrochowskiej, Ireneuszowi Miepariszwili, Pawłowi Durlikowi, Robertowi Kelnerowi i Wojciechowi Buczakowi. Na kolanach siatkarzy nie zabrakło otarć i niewielkich siniaków, które wszystkim przypomniały czasy beztroskiego dzieciństwa, które … niech trwa!

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali od Dyrektora Szkoły – pana Roberta Wójtowicza dyplomy oraz słodycze, po czym w dobrych nastrojach rozeszli się do domów.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: POROZMAWIAJ

Porozmawiaj online

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.