foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"
14 października 2019 r. w  Zespole Szkół w Strzegomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klas pierwszych Technikum Informatycznego i Technikum Handlowego.

W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło również emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez pana Roberta Wójtowicza -  dyrektora szkoły, który podziękował wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły.

Następnie głos zabrali pan Krzysztof Skolak, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku  nauczycieli od pani Renaty Tułodzieckiej, przewodniczącej Rady Rodziców, która w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność  i  troskę o dobro wychowanków.

Tradycją naszej szkoły w tym dniu jest uroczyste przekazanie sztandaru. W ceremonii wzięli udział czwartoklasiści, którzy przekazali sztandar Technikum im. Księcia Bolka II w Strzegomiu swoim kolegom z klas trzecich. 

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie  zaprezentowali, przygotowany pod kierunkiem pani Agnieszki Oleszko i pana Piotra Rudnickiego, program artystyczny. Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym uczniowie podkreślili wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Na zakończenie pierwszoklasiści  podziękowali pracownikom szkoły piosenką za trud i wychowanie oraz wręczyli własnoręcznie wykonane laurki.

W tym dniu nagrodą Starosty Świdnickiego zostali uhonorowani także nauczycielka języka angielskiego pani Renata Mikołajewicz-Gołąb oraz Dyrektor Zespołu Szkół  pan Robert Wójtowicz.

16 października 2019r., w sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju, z rąk Dolnośląskiego  Kuratora Oświaty pana Romana Kowalczyka oraz Wicewojewody Jarosława Kresy nauczyciele Zespołu Szkół otrzymali następujące wyróżnienia:

  • pani Elżbieta Milańczyk- Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
  • pan Piotr Cichoń - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
  • pani Renata Dziurla- Srebrny  Medal za Długoletnią Służbę.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: POROZMAWIAJ

Porozmawiaj online

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.