foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"
Reprezentantka Zespołu Szkół w Strzegomiu - Aleksandra Fedak, uczennica Technikum Górnictwa Odkrywkowego, przygotowywana pod kierunkiem Renaty Dziurli, zdobyła I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w konkursie powiatowym pn. „XII Powiatowy Konkurs Turystyczny – Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym”, zorganizowanym przez ZSH-T w Świdnicy

. Konkurs odbył się 25.10.2019 r. Tegoroczna edycja dotyczyła Gór Sowich. Podobnie jak w poprzednich latach składał się on z 2 części: pierwsza część - teoretyczna, polegała na rozwiązaniu testu wiedzy o regionie oraz druga część - przedstawienie przygotowanej prezentacji multimedialnej nt. w/w obszaru. W przerwie konkursu uczestnicy spotkali się z wyjątkowym gościem, Piotrem Snopczyńskim, świdnickim himalaistą.

Należy wspomnieć, że w tym roku przypada 10-ta rocznica, kiedy to uczniowie Zespołu Szkół w Strzegomiu     przez te wszystkie lata zdobywają czołowe miejsca w tym konkursie. Składamy wielkie gratulacje z nadzieją na dalsze sukcesy!


.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: POROZMAWIAJ

Porozmawiaj online

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.