foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

Zespół Szkół w Strzegomiu - budynek A
Jeszcze niedawno wszyscy pełnoletni obywatele naszego kraju mogli wziąć udział w wyborach prezydenckich. Za kilka miesięcy także w parlamentarnych. A uczniowie naszej szkoły wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wszystkich klas pierwszych, drugich i trzecich Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w demokratycznych wyborach oddawali głosy na kandydatów do SU, ale także na nauczycieli, którzy zgodzili się kandydować na stanowisko opiekuna Samorządu.

Po podliczeniu wszystkich głosów, bezapelacyjnie zwyciężyła Izabela Lasak z klasy 2 Technikum Ekonomicznego, która zdobyła 84 głosy. Drugi był Igor Kubiak z klasy 2 Technikum Górniczego, który otrzymał  28 głosów. Do SU weszli także Klaudia Kula (26 głosów) i Dominik Lipiński (głosów 25)- oboje z klasy 1 Technikum Informatycznego. To właśnie oni będą reprezentować uczniów Zespołu Szkół w Strzegomiu, a uroczyste przekazanie władzy uczniowskiej nastąpi w połowie września 2015 roku.
Obowiązkami opiekuna Samorządu Uczniowskiego podzielą się pani Monika Kozłowska i pan Jacek Sozański, którzy zdobyli identyczna liczbę sześćdziesięciu jeden głosów. 54 głosy otrzymał pan Wojciech Buczak.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz szkoły i uczniów.

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2021 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.