Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


17 listopada 2022r., uczniowie z klasy 2 Technikum Handlowego pod opieką nauczycielki przedmiotów zawodowych pani Anny Czubali wzięli  udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych – branża handlowa  prowadzonym przez Akademię Umiejętności Zawodowych Eurocash. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania brzmiało: Techniki sprzedaży na start.

Tematykę Festiwalu podzielono na bloki :
- Przedstawiciel handlowy – rola w organizacji, cele i zadania.
-Czy już wszystko wiesz o stresie?
-Techniki sprzedaży okiem eksperta.
-Pokonaj stres! Zrelaksowany sprzedawca, to dobry sprzedawca.
-Jak skutecznie sprzedawać? Praktyczne wskazówki dla przyszłych handlowców.

     Celem Festiwalu było zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej branży handlowej – w zawodach takich jak sprzedawca, przedstawiciel handlowy, doradca klienta, magazynier-logistyk, technik handlowiec, itp. Ważnym elementem było przekazanie wiedzy uczniom jak planować swoją ścieżkę kariery zawodowej, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe. Podczas pięciogodzinnego spotkania uczniowie mieli możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami, praktykami w obszarze handlu dysponującymi szeroką wiedzą fachową dlatego też zadeklarowali, iż z chęcią wezmą udział w festiwalu przyszłorocznym.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0295208
DzisiajDzisiaj195
WczorajWczoraj584
W tym tygodniuW tym tygodniu2646
W tym miesiącuW tym miesiącu15158
Wszystkich wizytWszystkich wizyt295208
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 13


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.